SEVGİ MESAJLARI

MESAJLAR

Sizin için en güzel sevgi dolu mesajları topladı ve size sunuyoruz. Sevdikleriniz için birbirinden güzel bu sözlerle romantik dakikalar artık uzakta değil sevdikleriniz sizi hiç unutmasın. ve  hep sevilin. Sevilmek dünyanın en güzel duygusudur.

sevgi dolu mesajlar, aşk ve sevgi mesajları, özel günler için mesajlar, sevgili için mesajlar, çiçek mesajları, kart mesajları, sms mesajları, cep telefonu mesajları, sevgiye dair, hayat, yaşam dolu, özgürlük dolu mesajlar, hediyeler, mesajlar , mesaj rehberi

Hazır Aşk & Sevgi Mesajları

Gül Bahçesinde Geçse de Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsa da Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.


Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.


Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; her şey capcanlı, her şey hayat dolu, her şey benimle duygularım hakkında konuşuyor, her şey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...


Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini..
Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...


Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.


Gökyüzünde bir yıldız seç kendine, en güzeli, en parlağı olsun. Bir de benim için seç, ışığın önemi yok. Yeter ki sana yakın olsun.

Hani bir kelebek tutarsın ya avucunun içinde, bakmak, görmek istersin. Baksan uçacak, sımsıkı tutsan ölecek... İşte öyle bir şey seni sevmek.

Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?


Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her heves hayalinle demlensin, bırak yaralı gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin BİRİCİĞİM...


Dün gece bir melek gönderdim seni izlemesi için. Umduğumdan da çabuk geldi, sordum "niye geldin?" Dedi ki, "bir melek başka bir meleği izleyemez ki".


Aşkım, sen her sabah uyandığımda ilk düşündüğüm, her gece yatarken son düşündüğüm ve her düşündüğümde gülümsediğim, ilk aşkım sensin... Seni çok seviyorum!


Rüzgar esse de dallarını eğme, hasret vursa da sen sakın yıkılma. Ayrılık nedir, acı nedir? Sen sakın bilme. Bu yürekten kim giderse gitsin, sen sakın gitme AŞKIM.


Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim, seni bir ömür boyu hiçbir yere bırakmam. Çünkü sen bitanesin canım.
Gönderen: Bilge Şahin

Ne haz var senden ayrı, ne bir tat sende öte. Bir yüzünü görmek, değer bin zahmete. Vereceğin her acı gönülden kabulüm, sendeki cehennemi değişmem bin cennete...


Rüzgarın keman çalıp, yağmurun dans ettiği o yalnız gecede, yatağına uzanıp "keşke" dediğin tüm güzellikler seninle olsun.

Birini seviyorsan özgür bırak, dönerse senindir. Dönmezse hiçbir zaman senin olmamıştır.


Kimi zaman dil söyler yürek dinler, kimi zaman yürek haykırır dil susar. Kimi zaman ne dilin yüreği vardır konuşmaya ne de yüreğin dili vardır "senin yerin başka" demeye. AŞKIM SENİ ÇOK SEVİYORUM


Nefes kadar yakın, yıldızlar kadar uzaksın. Uzanırsam yetişemem, yetişirsem dokunamam, dokunursam vazgeçemem, vazgeçersem yaşayamam. İşte öyle bir şeysin ki anlatamam.


Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüya sen olsan hep uyurum. Gece sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ÖLÜRÜM!


İçimde güllerin boynu bükük. Bir zaman kalakalırım öylece. Sonra neden gittiğini anlarım. İçimde güller ağlar ben ağlarım.


Sana beyaz bir güvercin yolluyorum. Kanatlarında özgürlük, bembeyaz tüylerinde sevgi, gagasında da bir not var: SENİ SEVİYORUM!


Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı. Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin birtanem.

Ölüm sevgiyi bitirir diyorlar. Benim sevgim ölümle bitmez, ben seni ruhumla sevdim ve ruhlar ASLA ölmez!!!

Gönlüme kurulmuş cehennem olsan yanarım, aşkından terk etmem seni, bilsem ki şu dünyamı yerle bir etsen, en güzel cennete değişmem seni. SENİ SEVİYORUM...


Bin yıl ömrüm olsa, bin yıl seni severdim. Bin yıl benim olsan, bin yıl daha isterdim.


Belki sensiz bir gün daha sessizce yitip gitti. Yoksun, ama hayalin hep gözlerimde. Seni bekliyor ve seni düşlüyorum. Sadece bugün değil her gün seviyorum seni... AŞK İNSANIN BAŞINA GELEBİLECEK EN GÜZEL KAZADIR, ÖLÜM BİZİ AYIRANA DEK...

Bir umut vardır, hiç tükenmeyecek. Bir hasret vardır, çekilmeyecek. Bir de ölüm vardır, bir gün elbet gelecek. Ama sana olan sevgim, ne ölecek ne de bitecek!


Ölmekten ötesi var mı aşka boyun eğince? Günah sayılır mı bilmem, ölesiye sevince?


Kağıttan yaptığım sandalı kalbindeki dereye bırakıyorum. İster yüzdür ister batır istersen yırt at. Ama içindeki nota bir göz at.


Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye birtanem...


Madem yaşamak güzel ben niçin ağlıyorum? Seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum.

Sevmek suç ise cezam idam olsun, cezam idam ise sevgilim celladım olsun, sevgilim celladım ise adı ...... olsun, adı vefasız ise canım feda olsun.


Seviyorum ama kimi? En tatlı birisini. Nasıl söylesem sana, ilk harfine baksana; SENİ SEVİYORUM!

Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne, güneşini sakın söndürme. Yarınlar uzak kalır insana. Unutma, bir sen daha yok bu dünyada.

Sevsen de sevmesen de, sevmek nedir bilmesen de, ben seni çok seviyorum, sen beni sevmesen de!


Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar... Ne de şeytan bir günahı, seni beklediğim kadar!...

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip, sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel. Yanıma gel ki sensiz yaşamanın zaten ölüm olduğunu sana göstereyim!


Sevdiysem seni, kalbim sana yetimdir. Ölürüm de yalvaramam, aşkım asaletimdir!


Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.


Keşke seni görmek sadece rüyalarda kalmasaydı, keşke seni görmek o rüyalar kadar uzun olsaydı.

Seni sevmek ölmekse, ben hiç yaşamadım gülüm. Seni seviyorum!


Güller bahçesinde geçse de ömrün, inan senin üstüne gül koklamam gülüm.

Ağırdır sevmelerim, her yürek taşıyamaz. Büyüktür umutlarım, her omuz kaldıramaz. Her şey olur da şu kalbim bir tek sensiz olamaz...

Bazen söylemek istedim korktum, bazen cesurdum ama sen yoktun. İşte şimdi söylüyorum; Seni çok seviyorum aşkım!

Acı çekmek Özgürlükse, özgürüz ikimizde!!!

                          DİĞER İLLER İÇİN ÇİÇEK SİPARİŞİ VERİN


Çiçekçi Menüsü

ŞEHİR ŞEHİR ÇİÇEKÇİ
---------------------------------
ÇİÇEKLER HAKKINDA TÜM BİLGİLER
---------------------------------
ÇİÇEK SİPARİŞİ
---------------------------------
ÇİÇEKÇİ TELEFONLARI
---------------------------------
SEVGİ DOLU GÜZEL MESAJLAR
---------------------------------
ÖZEL GÜNLER
---------------------------------
ANKARA KÖŞESİ VE LİNKLER
---------------------------------
İLETİŞİM

Şu an mesajlar sayfasındasınız. sevdikleriniz için birbirinden güzel ve bir  o kadar özel mesajlar sizi bekliyor.

çiçekçi

    Çiçekçi - Tüm Hakları Saklıdır.